• Wycieczka do Łomży

• W ostatnich dniach dwukrotnie wyjeżdzaliśmy na wycieczkę do Łomży. 2 marca wybrała się grupa uczniów z klas 4, 5, 7 i 8. Uczniowie obejrzeli przedstawienie "Sam, czyli przygotowanie do życia w rodzinie", wzięli udział w warsztatach teatralnych oraz zjedli smaczny obiad. Natomiast 9 marca na wycieczkę wybrały się przedszkolaki oraz klasa I, II i III. Uczniowie obejrzeli przedstawienie "Czerwony Kapturek", a także wzięli udział w warsztatach teatralnych.

• Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

• W naszej szkole z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbyły się symboliczne biegi w trzech kategoriach. Oddział przedszkolny, klasy 1-3 i klasy 4-8. Biegi uroczyście otworzyła Pani Dyrektor Hanna Chojnowska, a uczniowie licznie stawili się na linii startu. Przed rozpoczęciem biegów, nauczyciel historii pan Krzysztof Łukawski przybliżył uczniom historię tego święta oraz przedstawił losy żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.

Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki, a najlepsi zostali nagrodzeni pamiątkowymi nagrodami. Organizacja - p. Anna Stańkowska, p. Marta Domańska i p. Kamil Grabowski.

• Rekrutacja 2022/2023

• Dokumenty rekrutacyjne do pobrania w zakładce Dokumenty szkolne.

8.03 - 04.04 termin składania wniosków o przyjęcie do oddziały przedszkolnego

28.03 - 07.04 składanie wniosków o przyjęcie do szkoły podstawowej

oraz wniosków o przyjęcie uczniów do klas II-VIII