• Powitanie Wiosny

• W ramach obchodów Powitania Wiosny odbył się w dniu dzisiejszym szkolny konkurs na najciekawszy strój wiosenny " Zielono mi".

Uczniowie począwszy od klasy "0" prezentowali na wybiegu "zakręcone" wiosenne kreacje własnego pomysłu. Było dużo śmiechu i zabawy. Najciekawsze projekty zostały wyróżnione nagrodami, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i coś słodkiego. Pani wiosna nie zapomniała również o widzach i obdarowała ich czekoladowymi lizakami.

Następnie odbyło się pożegnanie Marzanny i wspólne ognisko.

• Konkurs recytatorski "Wiersz na dobry humor"

• 20.03 odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski pod hasłem "Wiersz na dobry humor". Uczniowie prezentowali się w trzech kategoriach wiekowych.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim, którzy zaprezentowali swoje artystyczne umiejętności.

Miło nam ogłosić wyniki

- kategoria klas "0" :

I miejsce Iga Stańkowska

II miejsce Amelia Nowosielska

III miejsce Lena Groszkowska

Wyróżnienie Alicja Księżyk

- kategoria klas I-III:

I miejsce Radosław Kaźmierczak kl.I

II miejsce Laura Danielska kl.I

III miejsce Karol Stępniak kl.II

Wyróżnienie Bartłomiej Krysiak kl.III

Kategoria klas IV-VIII:

I miejsce Olga Groszkowska kl.IV

II miejsce Karol Matusiak kl.IV

III miejsce Adam Gaszczyński kl.VI

Wyróżnienie Kamil Elak kl.VIII

Konkurs przygotowała p. Aleksandra Sklepińska

• "Kartki z pamiętnika"

• 13 marca uczniowie klas IV-VIII mieli przyjemność obejrzeć wspaniały spektakl Kieleckiego Teatru Lektur pt."Kartki z pamiętnika" na motywach "Pamiętnika z powstania warszawskiego" Mirona Białoszewskiego, wystawiany w Miejskim Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku.

#kieleckiteatrlektur

• Dzień Kobiet

• Z okazji Dnia Kobiet nasi szkolni mężczyźni przygotowali wspaniałą muzyczną niespodziankę. Kobiety poczuły się szczęśliwe i wyjątkowe, obdarowane cudownymi życzeniami, słodkościami i kwiatami. Wszystkim Kobietom w dniu ich święta życzymy uśmiechu, zdrowia i cudownych chwil!