• 19 września 2023 r. odbędzie się zebranie z rodzicami.

Rodzice uczniów z klas IV-VIII - godz. 16.30 - spotkanie w sali nr 14 - organizacja WDŻ. Po spotkaniu zebranie z wychowawcami klas.

Rodzice uczniów z klas I-III - godz. 17.00 - zebranie z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Rodzice dzieci z oddziału przedszkolnego - godz. 17.30.

Zapraszamy!

• Barwny korowód

• Przygotowania do Barwnego Korowodu z okazji Dni Patrona Pułtuska trwają w najlepsze! W naszej szkole odbyły się warsztaty artystyczne, na których dzięki uprzejmości pani Grażyny Rębeckiej i pani Pauliny Wydra mogliśmy nauczyć się wykonywać przepiękne maki z krepiny. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i niezwykłą lekcję. Podczas Korowodu zaprezentujemy się zjawiskowo!

Nasza szkoła w Barwnym Korowodzie ulicami Pułtuska!

• Świętujemy Międzynarodowy Dzień Kropki!

Najpierw poznaliśmy historię tego dnia oraz rozmawialiśmy, gdzie możemy spotkać kropkę. Następnie tworzyliśmy arcydzieła w plenerze z kropką w roli głównej.

Dziękujemy U Niedźwiadków - Pułtusk za bezpłatne pudełka kartonowe, które stanowiły podłoże malarskie do prac.