• Andrzejki 2022

• 23 listopada świętowaliśmy andrzejki. Nie zabrakło wróżb - ustawianych butów, kartek z imionami żeńskimi i męskimi, zawodami i wspaniałej zabawy. Wszyscy świetnie się bawili. Wesoła zabawa przerywana była słodkim poczęstunkiem. Upamiętniliśmy nasze spotkanie sesją zdjęciową.

• Królewna Śnieżka inaczej

• Uczniowie klas IV-VII wraz z panią Agatą Czymerską zaprezentowali wspaniałe przedstawienie profilaktyczne pt."Królewna Śnieżka inaczej". Było i zabawnie i pouczająco. Inspiracja wieloma baśniami dostarczyła wspaniałych wrażeń uczniom i nauczycielom.

• Lekcja biblioteczna

• 18 listopada uczniowie klas I-III uczestniczyli w lekcji bibliotecznej w Pułtuskiej Bibliotece Publicznej im. Joachima Lelewela. Dzieci miały okazję zwiedzić bibliotekę, poznać pracę bibliotekarza, porozmawiać o zasadach szanowania książek oraz dowiedzieć się, jak wygląda wypożyczanie książek. Następnie w tej samej lekcji uczestniczyli także uczniowie klas IV-VIII.

• Narodowe Święto Niepodległości

• 10 listopada 2022 r. uczniowie naszej szkoły w pięknej akademii uczcili 104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. 11 listopada poczet sztandarowy naszej szkoły uczestniczył w uroczystościach miejskich.

• Święta listopadowe

• Z okazji uroczystości listopadowych uczniowie klasy IV posprzątali mogiły w Jeżewie oraz na cmentarzu przy kościele św. Krzyża w Pułtusku.