• Pasowanie na czytelnika

• 15 lutego do grona czytelników dołączyli uczniowie klasy I. Po uroczystym ślubowaniu i poznaniu zasad biblioteki, zostali uroczyście pasowani na pełnoprawnych czytelników. Gratulujemy!

• Bal karnawałowy

• 29 stycznia 2024r. w naszej szkole dzieci z przedszkola oraz klas I-III wzięły udział we wspaniałej zabawie podczas balu karnawałowego. Wcześniej miały okazję zrobić zdjęcia w strojach karnawałowych, a potem bawiły się pod kierunkiem animatora. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki wszyscy z wielką ochotą rozpoczęli pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy”   i inne. Jednym słowem zabawa na 102! Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!