• Pierwszy Dzień Wiosny

• Z dumą ogłaszamy wyniki naszego szkolnego konkursu recytatorskiego z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za udział i niezwykłe występy, które nas poruszyły i zainspirowały.

Po wielu emocjonujących prezentacjach, jury podjęło trudną decyzję i wyłoniło zwycięzców. Oto oni:

Kategoria Oddział Przedszkolny:

Miejsce I - Laura Nowacka

Miejsce II - Rafał Karpiński

Miejsce III - Karol Nowacki

wyróżnienie - Anna Turkiewicz

wyróżnienie - Zuzanna Kurpiewska

Kategoria klas I-III:

Miejsce I - Nikola Dąbkowska i Izabela Kulesza kl.I

Miejsce II - Karol Stępniak kl. III

Miejsce III - Radosław Kaźmierczak kl. II

wyróżnienie - Natalia Czarnecka kl.II

Kategoria klas IV-VIII:

Miejsce I - Karol Matusiak kl. V

Miejsce II - Bartłomiej Krysiak kl. IV

Miejsce III - Aleksander Księżyk kl. IV

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym uczestnikom! Wasz talent i zaangażowanie są niewątpliwie godne podziwu.

Po występach recytatorskich wzięliśmy udział w naszym szkolnym ognisku z okazji pierwszego dnia wiosny!

To był niesamowity dzień pełen radości, śmiechu i wspaniałej atmosfery! Razem powitaliśmy wiosnę przy ognisku, przygotowując pyszne przekąski i rozmawiając o naszych planach na nadchodzące miesiące.

Niech wiosna przyniesie nam wiele radości i nowych możliwości!

Jesteśmy niesamowicie dumni z naszych uczniów, którzy dzisiaj wzięli udział w emocjonujących zawodach piłkarskich na pułtuskim stadionie podczas Piłkarskiego Dnia Wagarowicza z Nadnarwianką!

Nasi zawodnicy dali z siebie wszystko na boisku, prezentując nie tylko umiejętności piłkarskie, ale także ducha rywalizacji i współpracy. To niezwykłe doświadczenie, które na pewno zostanie zapamiętane na długo!

Gratulujemy Mai Szczudłowskiej z klasy IV, króra zajęła I miejsce w swojej kategorii w konkursie rzutów karnych.

Niech pasja i determinacja towarzyszą nam zawsze, nie tylko na boisku, ale także w życiu codziennym!

• Dzień Bezpiecznego Internetu

• Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) ustanowiony został z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2004 roku. Świętowany jest na całym świecie. Dzień Bezpiecznego Internetu 2024 przypadł na 6 lutego, ale jego obchody w formie realizowanych w całej Polsce lokalnych inicjatyw edukacyjnych są zaplanowane aż do końca marca 2024. W Publicznej Szkole Podstawowej działania dotyczące bezpieczeństwa w Internecie prowadzone były na zajęciach edukacji informatycznej w klasach I-III oraz informatyki w klasach IV-VIII, łącznie na 18 godz. lekcyjnych. W trakcie zajęć uczniowie uczestniczyli różnorodnych aktywnościach, których efektem była pogłębiona wiedza na temat bezpieczeństwa w sieci. Uczniowie nauczyli się piosenki „Z Internetem świat jest bliski”, uczestniczyli w konkursie plastycznym oraz utrwalali wiedzę rozwiązując różnorodne zadania i quizy m. in. na stronie wordwall.