• Święto Konstytucji 3 Maja

• 3 maja Polska i Polacy na całym świecie obchodzą święto narodowe upamiętniające przyjęcie w 1791 r. pierwszej w Europie i drugiej na świecie spisanej konstytucji. W naszej szkole również uczciliśmy ten dzień apelem przygotowanym przez uczniów klas IV, V, VI i p. Aleksandrę Sklepińską. W obecności pocztu sztandarowego wspólnie odśpiewaliśmy hymn państwowy oraz Mazurek 3 Maja.

3.05 poczet sztandarowy godnie reprezentował nasza szkołę podczas obchodów Święta Konstytucji 3 Maja w Pułtusku.

• Dzień Ziemi

• Dzień Ziemi 22 kwietnia to okazja do rozwijania świadomości dbania o naszą planetę. Nasza szkoła od zawsze angażuje się w działalność ekologiczną i kształtuje w uczniach postawy ekologiczne. W tym roku obchodziliśmy Dzień Ziemi na kilka sposobów: najpierw uczniowie wzięli udział w zajęciach związanych z ekologią, w czasie których obejrzeli i wysłuchali prezentacji o ochronie planety, wykonywali różne ćwiczenia interaktywne, później wraz z wychowawcami udali się na sprzątanie okolic szkoły, a na zakończenie wykonaliśmy zdjęcia do wiosennej fotobudki.

Dzień Ziemi zorganizowały: pani Marta Domańska, pani Monika Trętowska oraz pani Beata Kamińska i pani Katarzyna Mroczkowska.