• Dzień Babci i Dziadka

• Kochane babcie, najlepsi dziadkowie! Dziękujemy Wam za miłość, troskę, opiekę, uśmiech, pyszne obiady i desery. Niech Wasze święto będzie codziennie!

• Wycieczka do Łomży

• Dnia 12 stycznia odbyła się wycieczka klas IV-VIII do Łomży. Wycieczka była pełna atrakcji, wspaniałych emocji, nowych doświadczeń. Wedle hasła - Wycieczka bawi, uczy, wychowuje - wszystkie te elementy zostały zrealizowane. Byliśmy w Teatrze Lalki i Aktora na przedstawieniu "Magiczny Sklep". Dzieci miały możliwość uczestniczyć w warsztatach teatralnych. Zwiedziliśmy Muzeum Północnego - Mazowsza. Na koniec nie zabrakło rozrywki i ruchu.

• Wycieczka do Ciechanowa

• 14 grudnia klasy IV-VI wraz z wychowawczyniami p. Beatą Kamińską i p. Joanną Janczak wybrali się na wycieczkę do Ciechanowa. Pierwszym punktem były warsztaty w Parku Nauki Torus dotyczące prądu oraz zwiedzanie wystawy interaktywnej. Następnie udaliśmy sie do Parku Trampolin, a po wyczerpującej zabawie mieliśmy przyjemność gościć w radiu KRDP FM, gdzie uczniowie poznali wiele interesujących szczegółów związanych z pracą prezentera radiowego. Wszystkim pracownikom radia serdecznie dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie i poświęcony nam czas.