• Dzień Bezpiecznego Internetu

• Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) ustanowiony został z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2004 roku. Świętowany jest na całym świecie. W tym roku obchodzimy go 7 lutego pod hasłem #działajmy razem

Uczniowie PSP w Płocochowie również zgłosili swoją inicjatywę. Wszyscy biorą udział w lekcjach online. Klasy I-III 9.02 uczestniczyły w zajęciach „Sieciaki – poznaj bezpieczny Internet”, klasy VII-VIII 10.02 „Dbam o swoją prywatność online”, klasy IV-VI 15.03 będą uczestniczyły w zajęciach „Co czyha na naszą prywatność w grach i w Internecie”. Wszystkie klasy podczas zajęć informatycznych poznawały i utrwalały treści edukacyjne dotyczące bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu i sieci społecznościowych z wykorzystaniem strony internetowej sieciaki.pl oraz Projektu „Szkoła Sieci Społecznościowych”.

• Bal karnawałowy

• Przedszkolaki, uczniowie klas I-III oraz IV-VIII wraz z wychowawcami bawili się na balach karnawałowych. Policjanci, piraci, księżniczki, bohaterowie bajek i baśni to tylko niektóre przebrania, które można było zauważyć podczas wspólnej zabawy - a tej nie było końca. Tańce, konkursy, kolorowe stroje i słodki bufet - a przede wszystkim wspólnie spędzony czas!